Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Σχετικά με τις εξωλέμβιες
Ο 2-χρονος εξωλέμβιος κινητήρας είναι ένας κινητήρας εσωτερικής καύσης τοποθετημένος στην πρύμνη ενός σκάφους, που ωθεί το σκάφος μέσω μιας προπέλας. Το καθοριστικό χαρακτηριστικό του είναι ότι ένας πλήρης κύκλος ισχύος-που περιλαμβάνει στροφές εισαγωγής, συμπίεσης, ισχύος και εξάτμισης-ολοκληρώνεται με μία μόνο περιστροφή του στροφαλοφόρου άξονα. Στα δυνατά του σημεία περιλαμβάνονται η απλή συντήρηση, η γρήγορη εκκίνηση, η καταλληλότητα για μικρά σκάφη και το σχετικά χαμηλό κόστος. Τούτου λεχθέντος, έχει επίσης μειονεκτήματα: χαμηλότερη απόδοση καυσίμου (καθώς ένα μείγμα άκαυτου-αέρα διαφεύγει με τα καυσαέρια), υψηλότερες εκπομπές (όπως υδρογονάνθρακες) και περισσότερος θόρυβος και κραδασμοί κατά τη λειτουργία. Χρησιμοποιείται συνήθως σε μικρά αλιευτικά σκάφη, τζετ σκι, ταχύπλοα σκάφη, φουσκωτά σκάφη και άλλα η αναλογία ισχύος-προς βάρος είναι α βασική προτεραιότητα.






Υπηρεσία
1. Προσαρμοσμένες λύσεις OEM διαθέσιμες
Πλήρης υποστήριξη προσαρμογής από το σχεδιασμό του προϊόντος έως τη συσκευασία.
Δέσμευση απόκρισης 2,24 ωρών
Αναμένετε μια λεπτομερή απάντηση στο ερώτημά σας εντός 24 ώρες.
3.Τέλος-έως-Τερματισμός παρακολούθησης και υποστήριξης παραγγελιών
Τακτικές δι-εβδομαδιαίες ενημερώσεις δημοσιεύουν-την αποστολή μέχρι την επιβεβαίωση της παράδοσης.
Κατά την παράδοση, συνιστούμε να δοκιμάσετε τα προϊόντα και να μοιραστείτε τα σχόλιά σας.
Σε περίπτωση που προκύψουν προβλήματα, η ομάδα μας θα συνεργαστεί άμεσα μαζί σας για την επίλυσή τους.

Εμφάνιση αγοραστών
Η Calon Gloria έχει επεκτείνει την παρουσία της και στις πέντε ηπείρους, με ποικίλη πελατεία που εκτείνεται σε περιοχές, πολιτισμούς και βιομηχανίες, προσελκύοντας πελάτες από όλο τον κόσμο. Για χρόνια, αμέτρητοι πελάτες εμπιστεύονται σταθερά την επωνυμία-μια εμπιστοσύνη που δεν στηρίζεται μόνο στην αναγνώριση της εξαιρετικής ποιότητας των προϊόντων, αλλά και στην αφοσίωσή μας στην κάλυψη κάθε ανάγκης και στην εστίασή μας στη μακροπρόθεσμη αξία, ενεργώντας ως ισχυρός σύνδεσμος που ενώνει τους χρήστες σε όλο τον κόσμο.









Εκθεση






Δημοφιλείς Ετικέτες: λιπαντικό εξωλέμβιας μηχανής 2χρονο, Κίνα εξωλέμβια λάδι κινητήρα 2 χρονών κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
2ΧΡΟΝ ΕΞΩΛΕΙΜΕΝΟ ΚΙΝΗΤΗΡΑ 30HP
Ο εξωλέμβιος κινητήρας CG MARINE 2-stroke 30HP διαθέτει κομψό, μοντέρνο ματ φινίρισμα που όχι μόνο βελτιώνει την εμφάνισή του αλλά και βελτιώνει τη συνολική του αντοχή. Σχεδιασμένος για ευκολία στη χρήση, αυτός ο κινητήρας περιλαμβάνει ένα ενσωματωμένο- χρονόμετρο που παρακολουθεί τις βασικές παραμέτρους λειτουργίας και την κατάσταση, επιτρέποντας στα σκάφη να εκτελούν την απαραίτητη συντήρηση εγκαίρως, διασφαλίζοντας ότι ο κινητήρας λειτουργεί με μέγιστη απόδοση. Με έμφαση στην αξιοπιστία και τη μακροζωία, αυτός ο κινητήρας είναι τέλειος για διάφορες θαλάσσιες δραστηριότητες όπως ψάρεμα, βαρκάδα αναψυχής και θαλάσσια σπορ. Η στιβαρή κατασκευή του και τα φιλικά προς το χρήστη χαρακτηριστικά το καθιστούν εξαιρετική επιλογή για όσους αναζητούν υψηλές επιδόσεις με ελάχιστη συντήρηση.
| ΜΟΝΤΕΛΟ | T30 |
| Τύπος | 2 Εγκεφαλικό |
| Ύψος τραβέρσας | 423mm(S) / 550mm (L) |
| Διάσταση | 843*399*1146 mm (S) / 843*399*1273 mm (L) |
| Ξηρό Βάρος |
53,5 kg (S) 54,5 kg (L) |
| Μέγ. Εύρος στροφών | 4500-5500 r/min |
| Μέγ. Υπερδύναμη | 22,1 kW (30 HP) |
| Εύρος στροφών στο ρελαντί | 1150±50 r/min |
| Τύπος κινητήρα | 2-κύλ. |
| Εκτόπισμα | 496 κ.εκ |
| Διάτρηση Χ εγκεφαλικό επεισόδιο | 72*61 χλστ |
| Χρονισμός ανάφλεξης | CDI |
| Σύστημα διεύθυνσης | Τηλεχειριστήριο/Τηλεχειριστήριο |
| Σύστημα εκκίνησης | Χειροκίνητη εκκίνηση/Ηλεκτρική εκκίνηση |
| Αλλαγή ταχυτήτων | F-N-R |
| Σχέση μετάδοσης | 2.08(27/13) |
| Περικοπή & κλίση | Εγχειρίδιο |
| Χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου | Εξωτερικό 24L |
| Χωρητικότητα λαδιού κιβωτίου ταχυτήτων | Εξωτερικό 24L |
| Αναλογία ανάμειξης | 50:1 |
| Προπέλα | 9 7/8X12-F |
Ένα ζευγάρι
Νέοι 2χρονοι εξωλέμβιοι κινητήρεςΕπόμενη
2χρονοι εξωλέμβιοι κινητήρεςΑποστολή ερώτησής













