Ναυτικός εξωλέμβιος κινητήρας
Τρέχοντας ήσυχα
Χαμηλές εκπομπές ρύπων & χαμηλή κατανάλωση καυσίμου
Συμπαγής, τακτοποιημένος και ευέλικτος σχεδιασμός
Φιλικό προς το περιβάλλον
Συνιστώμενο μήκος λαστιχένιας λέμβου: 5-7μ
Πιστοποιημένο με τα πρότυπα CE και ECM
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
ΠΕΡΙ ΕΞΩΛΕΜΒΙΩΝ
Η εξωλέμβια μηχανή Marine είναι ένα ευέλικτο και ισχυρό σύστημα πρόωσης που χρησιμοποιείται σε διάφορους τύπους σκαφών. Ο θαλάσσιος εξωλέμβιος κινητήρας είναι τοποθετημένος στον τραβέρσα του σκάφους, συνδυάζοντας τόσο τον κινητήρα όσο και τον μηχανισμό διεύθυνσης σε μία μονάδα. Σε σύγκριση με τους εσωλέμβιους κινητήρες, ο εξωλέμβιος κινητήρας θαλάσσης προσφέρει ευκολότερη εγκατάσταση και συντήρηση, καθιστώντας τον μια δημοφιλή επιλογή για σκάφη αναψυχής και εμπορίας. Με τις τεχνολογικές εξελίξεις, οι σύγχρονοι εξωλέμβιοι κινητήρες θαλάσσης έχουν σχεδιαστεί για να είναι πιο αποδοτικοί σε καύσιμα,{3}}φιλικοί προς το περιβάλλον και ανθεκτικοί, διασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση τόσο σε ήρεμα όσο και σε τραχιά νερά.
Εσωτερικό εργοστασίου





Δοκιμή σφράγισης


Πακέτο



Αποθήκη






Πιστοποιητικά

FAQ
Ε: 1. Έχετε έγκριση CE;
Α: Ναι, έχουμε.
Ε: 2. Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ);
Α: MO 1
Ε: 3. Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α: T/T (Τηλεγραφική Μεταφορά), L/C (Επιστωτική Επιστολή) κ.λπ
Ε: 4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης για την παραγωγή και την παράδοση;
Α: 1-3 εργάσιμες ημέρες για δείγματα
14-21 εργάσιμες ημέρες για μαζική παραγγελία
Ε: 5. Παρέχετε δείγματα;
Α: Ναι. Οι πελάτες πληρώνουν τα δείγματα και ακόμη και το κόστος αποστολής.
Ε: 6. Ποιες είναι οι επιλογές αποστολής;
Α: αεροπορικές μεταφορές, θαλάσσιες μεταφορές,》κ.λπ.
Ε: 7. Μπορείτε να προσκομίσετε πιστοποιητικό προέλευσης;
Α: Ναι.
Ε: 8. Ποιες είναι οι διαδικασίες ποιοτικού ελέγχου σας;
Α: Όλοι οι εξωλέμβιοι κινητήρες CG υποβάλλονται σε δοκιμές αντοχής σε πολλαπλά-βήματα σε πισίνες δοκιμών, λίμνες, ποτάμια ή ωκεανούς και διεξάγεται μια δευτερεύουσα επιθεώρηση για τη στεγανότητα του κάτω περιβλήματος.
Ε: 9. Μπορείτε να υποδεχτείτε προσαρμογές ή ειδικά αιτήματα;
Α: Χαλκομανίες / σχεδιασμός των συσκευασιών μπορούν να προσαρμοστούν κατόπιν αιτήματός σας βάσει ορισμένης ποσότητας. Επιπλέον, προσφέρουμε περισσότερες επιλογές χρωμάτων & εξωλέμβια ανταλλακτικά άλλων εταιρειών
Ε: 10. Πόσο καιρό μπορώ να λάβω τα σχόλια αφού στείλουμε την έρευνα;
Α: Θα απαντήσουμε εντός 12 ωρών.
Δημοφιλείς Ετικέτες: θαλάσσιος εξωλέμβιος κινητήρας, Κίνα κατασκευαστές θαλάσσιων εξωλέμβιων κινητήρων, προμηθευτές, εργοστάσιο
4ΧΡΟΝΟΣ ΕΞΩΛΕΙΜΕΝΟΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ 20HP
Ο τετράχρονος κινητήρας 20 ίππων CG MARINE διαθέτει νέο ματ φινίρισμα, αναβαθμισμένες επιδόσεις και ενισχυμένη δομή. Είναι συμβατό με προπέλες SOLAS και έχει σχεδιαστεί για εύκολο χειρισμό. Το εσωτερικό είναι καλά οργανωμένο-, η διάταξη της λαβής είναι εργονομικά βελτιωμένη και προσφέρει εύκολη χειροκίνητη εκκίνηση μαζί με πιο ομαλή αλλαγή ταχυτήτων.
| ΜΟΝΤΕΛΟ | F20 |
| Τύπος | 4 Εγκεφαλικό |
| Ύψος τραβέρσας | 438mm (S) 565mm (L) |
| Διάσταση | 1048*386*1097 mm (S) / 1048*386*1224 mm (L) |
| Ξηρό Βάρος | 53,8 kg(S) 55,8 kg(L) |
| Μέγ. Εύρος στροφών | 5000-6000r/min |
| Μέγ. Υπερδύναμη | 14,7 kW |
| Εύρος στροφών στο ρελαντί | 1050±50 r/min |
| Τύπος κινητήρα | 2-κύλ. |
| Εκτόπισμα | 362 κ.εκ |
| Διάτρηση Χ εγκεφαλικό επεισόδιο | 63,0 x 58,1 χλστ |
| Χρονισμός ανάφλεξης | CDI |
| Σύστημα διεύθυνσης | Tiller Control / Τηλεχειριστήριο |
| Σύστημα εκκίνησης | Χειροκίνητη εκκίνηση / Ηλεκτρική εκκίνηση |
| Αλλαγή ταχυτήτων | F-N-R |
| Σχέση μετάδοσης | 2.08(27/13) |
| Περικοπή & κλίση | Εγχειρίδιο |
| Χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου | Εξωτερικό 24L |
| Χωρητικότητα λαδιού κιβωτίου ταχυτήτων | 0.25 L |
| Προπέλα | 9 1/4X11-J1 |
Ένα ζευγάρι
Εξωλέμβιος κινητήρας για λέμβοΕπόμενη
Μικροί 4χρονοι κινητήρες σκάφουςΑποστολή ερώτησής










