Εξωλέμβιος κινητήρας για λέμβο
Περίβλημα αντλίας νερού - ανθεκτικό στο μπέρδεμα-
- Ενσωματωμένες-και εξωτερικές δεξαμενές καυσίμου
- Φορητό, οικονομία καυσίμου,-φιλικό προς το περιβάλλον
- Συμπαγής και τακτοποιημένη εσωτερική δομή
- Προτεινόμενο μήκος λαστιχένιας λέμβου: 2,7-3 μέτρα
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
ΠΕΡΙ ΕΞΩΛΕΜΒΙΩΝ

Αναζητάτε τον τέλειο εξωλέμβιο κινητήρα για χρήση λέμβου; Ο εξωλέμβιος κινητήρας Calon Gloria 6HP 4-Stroke συνδυάζει την έξυπνη, κομψή σχεδίαση με την ελαφριά φορητότητα. Εύκολος στο χειρισμό και στην αποθήκευση, αυτός ο κινητήρας διαθέτει συμπαγές μέγεθος, μεγάλες λαβές μεταφοράς και ενσωματωμένο ντεπόζιτο 1,1 λίτρων-. Η ευέλικτη σχεδίασή του επιτρέπει την απρόσκοπτη εναλλαγή μεταξύ της ενσωματωμένης δεξαμενής και μιας εξωτερικής δεξαμενής καυσίμου (δεν περιλαμβάνεται) για μεγαλύτερη ευκολία.
Απολαύστε χαμηλή κατανάλωση καυσίμου, αθόρυβη λειτουργία και ελάχιστους κραδασμούς, που υποστηρίζονται από τη διάσημη αξιοπιστία της Calon Gloria. Ιδανικός για SIB, λέμβους, προσφορές ή οποιοδήποτε μικρό σκάφος, αυτός ο εξωλέμβιος κινητήρας είναι τέλειος για οικογένειες που αναζητούν έναν προσιτό και ταλαιπωρημένο-τρόπο για να χτυπήσουν το νερό με σιγουριά.
Συσκευασία
- Κάθε μονάδα είναι συσκευασμένη με ασφάλεια σε χαρτοκιβώτιο με προστασία από αφρό στο εσωτερικό για να διασφαλίζεται η ασφαλής μεταφορά.
- Μέγεθος συσκευασίας: 1127*655*475mm (S) / 1254*655*475mm(L)

Κύρια Εξαρτήματα
Σημείωση: Τα εξαρτήματα ενδέχεται να διαφέρουν από αυτά που εμφανίζονται και ενδέχεται να μην περιλαμβάνονται ως βασικός εξοπλισμός σε όλα τα μοντέλα.


Έλεγχος ποιότητας
Το τμήμα Q&C είναι αφοσιωμένο στη διασφάλιση των υψηλότερων προτύπων αξιοπιστίας και απόδοσης. Κάθε ανταλλακτικό υποβάλλεται σε αυστηρούς ελέγχους και δοκιμές για να πληροί αυστηρά κριτήρια ποιότητας, διασφαλίζοντας συμβατότητα και ανθεκτικότητα για βέλτιστη απόδοση κινητήρα. Με δέσμευση για αριστεία, το τμήμα Q&C εγγυάται ότι κάθε στοιχείο που παραδίδεται αντικατοπτρίζει τη φήμη της CALON GLORIA για ακρίβεια, αξιοπιστία και ικανοποίηση πελατών.




Φωτογραφίες πελατών




FAQ
Ε: Μπορείτε να προμηθεύσετε ανταλλακτικά;
Α: Ναι, είμαστε κατασκευαστής και προμηθεύουμε όλα τα μέρη των κινητήρων μας.
Ε: Ποια είναι η περίοδος εγγύησης;
Α: 1 έτος για εμπορική χρήση και 3 χρόνια για ψυχαγωγική χρήση.
Ε: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ);
Α: 1 ΤΕΜΑΧΙΟ
Ε: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης για παραγωγή και παράδοση;
Α: 1-3 εργάσιμες ημέρες για δείγματα
14-21 εργάσιμες ημέρες για μαζική παραγγελία
Ε: Ποια είναι τα πλεονεκτήματα του προϊόντος σας;
Α: Η μηχανή μας είναι πιο ισχυρή, προσφέροντας εξαιρετική αξιοπιστία με αποδεδειγμένη τεχνολογία δίχρονων και τετράχρονων. Το πιο σημαντικό, το μηχάνημά μας είναι πλέον πιο σταθερό μετά τη βελτιστοποίηση, παρέχοντας σταθερή απόδοση και εξαιρετική εμφάνιση. Ο επικεφαλής μηχανικός μας έχει ξεκινήσει την έρευνα και την ανάπτυξη εξωλέμβιων κινητήρων από το 1999.
Ε: Τι λέτε για την ποιότητά σας;
Α: Η εταιρεία μας διαθέτει ισχυρή τεχνική εξειδίκευση και προϊόντα υψηλής ποιότητας-, έχοντας επιτύχει διεθνή πιστοποίηση συστήματος ποιότητας ISO 9001. Οι εξωλέμβιοι κινητήρες μας είναι ισχυροί και παρέχουν σταθερή απόδοση. Δεσμευόμαστε να βελτιστοποιούμε συνεχώς την απόδοση των προϊόντων και να διατηρούμε αυστηρά πρότυπα για τους προμηθευτές μας.
Δημοφιλείς Ετικέτες: εξωλέμβιος κινητήρας για λέμβο, Κίνα εξωλέμβιος κινητήρας για κατασκευαστές λέμβων, προμηθευτές, εργοστάσιο
Εξωλέμβιος κινητήρας 4-χρονος 6HP
Βασικά χαρακτηριστικά Calon Gloria F6:
- Αντι-Κλίση καρμπυρατέρ:Εξασφαλίζει ομαλή παροχή καυσίμου ακόμη και με κλίσεις του σκάφους έως και 40-45 μοίρες.
- Διπλή είσοδος καυσίμου: Καρμπυρατέρ με δύο εισόδους (για ενσωματωμένες-και εξωτερικές δεξαμενές) συν μια αυτόματη-αντλία για ευκολότερη εκκίνηση.
- Σπιράλ λοξότμητο γρανάζι: Ανθεκτικό, πιο αθόρυβο και κατάλληλο για υψηλότερες αναλογίες μείωσης.
- Συνεπής απόδοση χαμηλής- θερμοκρασίας: Λειτουργεί αξιόπιστα σε χαμηλότερες θερμοκρασίες, ακόμη και σε περιπτώσεις έκτακτης ανάγκης.
- Αντι-Σχεδιασμός μπερδέματος: Αντιστέκεται στην εμπλοκή από τα φυτά του νερού και τα δίχτυα ψαρέματος.
- Σύστημα Λίπανσης: Περιλαμβάνει δείκτη στάθμης λαδιού και παράθυρο προβολής για εύκολη συντήρηση.
- Υψηλή μετατόπιση: Προσφέρει 3-5% περισσότερη ισχύ εξόδου.
- Σύστημα αναγκαστικής λίπανσης: Σχέδιο υγρού κάρτερ για βελτιωμένη προστασία κινητήρα.
- Ψηφιακή ανάφλεξη CDI: Εξασφαλίζει εύκολες εκκινήσεις, απόκριση γκαζιού, ομαλή συρτή και αξιόπιστη ασφάλεια.
Πρόσθετα πλεονεκτήματα:
- Φορητό και φιλικό προς τον χρήστη: Συμπαγής σχεδιασμός με μεγάλες λαβές για εύκολη μεταφορά και λειτουργία.
- Ευέλικτες επιλογές καυσίμου: Συνοδεύεται από ενσωματωμένη-δεξαμενή 1,1 λίτρων και εξωτερική δεξαμενή 12 λίτρων για ευκολία.
ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΑ ΜΟΝΤΕΛΑ:
F6BS--- Έλεγχος χειριστή. Μη αυτόματη έναρξη. Κοντός άξονας
F6BL--- Έλεγχος χειριστή. Μη αυτόματη έναρξη. Μακρύς άξονας
| ΜΟΝΤΕΛΟ | F6 |
| Τύπος | 4 Εγκεφαλικό |
| Ύψος τραβέρσας | 435 mm (S) 562 mm (L) |
| Διάσταση | 750*403*1040 mm (S) / 750*403*1167 mm (L) |
| Ξηρό Βάρος | 27 kg (S) 28 kg (L) |
| Μέγ. Εύρος στροφών | 4500-5500 r/min |
| Μέγ. Υπερδύναμη | 4,4 kW |
| Εύρος στροφών στο ρελαντί | 1550±50 r/min |
| Τύπος κινητήρα | 1-κύλ. |
| Εκτόπισμα | 139 κ.εκ |
| Διάτρηση x εγκεφαλικό | 62 x 46 mm |
| Χρονισμός ανάφλεξης | CDI |
| Σύστημα διεύθυνσης | Λαβή χειριστή |
| Σύστημα εκκίνησης | Χειροκίνητη εκκίνηση |
| Αλλαγή ταχυτήτων | F-N-R |
| Σχέση μετάδοσης | 2.08 (27/13) |
| Περικοπή & κλίση | Εγχειρίδιο |
| Χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου | Ενσωματωμένο-1,1 λίτρο & εξωτερικό 12 λίτρο |
| Χωρητικότητα λαδιού κιβωτίου ταχυτήτων | 0.1 L |
| Προπέλα | 7 1/2X8-BL |
Ένα ζευγάρι
Λάδι τετράχρονου εξωλέμβιου κινητήραΕπόμενη
Ναυτικός εξωλέμβιος κινητήραςΑποστολή ερώτησής











