Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
ΠΕΡΙ ΕΞΩΛΕΜΒΙΩΝ
Ο εξωλέμβιος κινητήρας 15 ίππων ξεχωρίζει για την εξαιρετική σχέση κόστους-απόδοσης του, καθιστώντας τον μια αξιόπιστη επιλογή για ηλεκτρική εκκίνηση κινητήρων μικρών σκαφών. Ο αποδοτικός σχεδιασμός του-καυσίμου εξασφαλίζει χαμηλότερο λειτουργικό κόστος, παρέχοντας μια οικονομική λύση για συχνούς χρήστες. Με την άνεση της ηλεκτρικής εκκίνησης, οι χρήστες μπορούν να απολαύσουν μια ταλαιπωρία-δωρεάν διαδικασία ανάφλεξης, ιδανική τόσο για αρχάριους όσο και για έμπειρους σκάφους. Αυτός ο κινητήρας προσφέρει καθολική συμβατότητα, αποδίδοντας καλά σε διάφορους τύπους σκαφών. Για όσους αναζητούν αξιόπιστη ηλεκτρική εκκίνηση κινητήρων μικρών σκαφών, αυτό το μοντέλο συνδυάζει την οικονομική προσιτότητα, την αποτελεσματικότητα και την πρακτικότητα, καθιστώντας το κορυφαία επιλογή για διαφορετικές ανάγκες βαρκάδας.
2018 Huaihe Rescue Team




2016 ΣαγκάηΕκθεση






Εμφάνιση αγοραστών



FAQ
Ε: Πώς να επιλέξετε τη σωστή προπέλα για εξωλέμβιους κινητήρες
Α: Κατά την επιλογή μιας προπέλας, πρέπει να λάβετε υπόψη δύο βασικές μετρήσεις: διάμετρος και βήμα. Η διάμετρος αναφέρεται στην απόσταση από το ένα άκρο του κύκλου της περιστρεφόμενης λεπίδας στο άλλο, μετρούμενη κατά μήκος της πλήμνης. Το βήμα υποδεικνύει πόσο μακριά κινείται ένα σκάφος με μία μόνο πλήρη περιστροφή της προπέλας, υποθέτοντας ότι δεν υπάρχει ολίσθηση. Για παράδειγμα, μια προπέλα 11" x 9" έχει διάμετρο 11 ιντσών και βήμα 9 ιντσών. Θεωρητικά, αυτή η προπέλα θα ωθούσε το σκάφος προς τα εμπρός κατά 9 ίντσες ανά περιστροφή. Ωστόσο, η ολίσθηση συνήθως κάνει την πραγματική απόσταση να είναι ελαφρώς μικρότερη.
Η επιλογή μιας προπέλας με υψηλότερο βήμα θα αυξήσει συνήθως την τελική ταχύτητα του σκάφους, αλλά μπορεί να μειώσει την επιτάχυνση ή την απόδοση "τρύπας{0}}". Από την άλλη πλευρά, μια προπέλα χαμηλότερης-βήματος θα αυξήσει την ταχύτητα οπής-, καθιστώντας την ιδανική για δραστηριότητες όπως το θαλάσσιο σκι, αλλά σε βάρος της μέγιστης-τελικής ταχύτητας.
Σημαντικό: Βεβαιωθείτε ότι η προπέλα που επιλέγετε δεν επιτρέπει στον κινητήρα να υπερβεί τις μέγιστες στροφές ανά λεπτό που συνιστά ο κατασκευαστής. Οι διαφορές στο σχήμα του κύτους του σκάφους, τη χωρητικότητα φορτίου και τις συγκεκριμένες περιπτώσεις χρήσης μπορεί να επηρεάσουν την απόδοση του σκάφους. Συνιστάται ανεπιφύλακτα να χρησιμοποιείτε στροφόμετρο για να επαληθεύσετε ότι ο κινητήρας λειτουργεί εντός του ασφαλούς εύρους στροφών για να αποφύγετε προβλήματα απόδοσης ή ζημιά στον κινητήρα.
Δημοφιλείς Ετικέτες: ηλεκτρικοί κινητήρες μικρών σκαφών, Κίνα ηλεκτρικοί κινητήρες μικρών σκαφών, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
2ΧΡΟΝ ΕΞΩΛΕΙΜΕΝΟ ΚΙΝΗΤΗΡΑ 15HP
Ο δίχρονος κινητήρας 15 ίππων διαθέτει πλέον κομψό ματ φινίρισμα, ενισχύοντας την ανθεκτικότητα και τη συνολική απόδοση. Σχεδιασμένο για συμβατότητα με προπέλες SOLAS, εξασφαλίζει βέλτιστη απόδοση στο νερό. Το βελτιωμένο σώμα του προάγει τον αβίαστο χειρισμό, ενώ η εσωτερική διάταξη είναι σχολαστικά οργανωμένη για βελτιωμένη λειτουργικότητα. Το αναβαθμισμένο συγκρότημα λαβής παρέχει βελτιωμένη εργονομία, μειώνοντας την κόπωση του χειριστή. Αυτό το μοντέλο διαθέτει ένα φιλικό προς το χρήστη σύστημα χειροκίνητης εκκίνησης μαζί με εκλεπτυσμένες μεταβάσεις ταχυτήτων, προσφέροντας μια πιο ομαλή και διαισθητική εμπειρία βαρκάδας. Με τον στιβαρό σχεδιασμό και τα πρακτικά χαρακτηριστικά του, προσφέρει εξαιρετική αξία και αξιοπιστία για διάφορες θαλάσσιες εφαρμογές.
| ΜΟΝΤΕΛΟ | T15 |
| Τύπος | 2 Εγκεφαλικό |
| Ύψος τραβέρσας | 440 mm (S) 567 (L) |
| Διάσταση | 873*332*1043 mm (S) 873*332*1170 mm (S) |
| Ξηρό Βάρος | 38 Kg(S) 40kg(L) |
| Μέγ. Εύρος στροφών | 4500-5500 r/min |
| Μέγ. Υπερδύναμη | 11kW (15HP) |
| Εύρος στροφών στο ρελαντί | 850-50 r/min |
| Τύπος κινητήρα | 2-κύλ. |
| Εκτόπισμα | 246 κ.εκ |
| Διάτρηση Χ εγκεφαλικό επεισόδιο | 56×50 χλστ |
| Χρονισμός ανάφλεξης | CDI |
| Σύστημα διεύθυνσης | Τηλεχειριστήριο/Τηλεχειριστήριο |
| Σύστημα εκκίνησης | Χειροκίνητη εκκίνηση/Ηλεκτρική εκκίνηση |
| Αλλαγή ταχυτήτων | F-N-R |
| Σχέση μετάδοσης | 2.08(27/13) |
| Περικοπή & κλίση | Εγχειρίδιο |
| Χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου | Εξωτερικό 24L |
| Χωρητικότητα λαδιού κιβωτίου ταχυτήτων | 0.25 L |
| Αναλογία ανάμειξης | 50:1 |
| Προπέλα | 9 1/4X9-J |
Ένα ζευγάρι
25 Μοτέρ σκάφουςΑποστολή ερώτησής











